Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Zaproś Świetego Mikołaja do swojego domu!
Wynajem Świętego Mikołaja Mielec
Agencja Eventowa ALTERNATYWA

Dobre rady, czyli jak przygotować się na wizytę Mikołaja:

Warunkiem udanej wizyty jest nastawienie dzieci, a także Państwa (rodziców) do wizyty Mikołaja. Kiedy rodzice, babcie, dziadkowie sami są zaangażowani w wizytę i przyjaźnie nastawieni tym impreza jest luźniejsza i milej wspominana.

  1. Na formularzu zgłoszeniowym należy podać jak najwięcej informacji o dzieciach, które ma obdarować Mikołaj, (co lubią, czego nie chcą jeść, czy są grzeczne).
  2. Jeżeli wizyta ma być wspólna z dziećmi sąsiadów lub rodziny, trzeba umówić się, jakie będą prezenty (żeby jedne dzieci nie czuły się gorsze od innych otrzymując mniejszą ilość prezentów lub o mniejszej wartości).
  3. Dobrze jest jak przygotujemy wcześniej z dziećmi wspólną kolędę lub wierszyk dla Mikołaja.
  4. W czasie wizyty Mikołaja dajmy dzieciom możliwość wykazania się aktywnością i samodzielnego kontaktu z Mikołajem.
  5. Proszę nie częstować Mikołaja jedzeniem i alkoholem.

Mikołaj spędza z Państwem 20-30 minut, które wystarczą na rozdanie wszystkim prezentów i upominków, wierszyki, piosenki i wspólne rozmowy. Po rozdaniu prezentów Mikołaj żegna się i wychodzi, bo czekają na niego inne dzieci.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Agencji Eventowej ALTERNATYWA.
Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec Wynajem Świętego Mikołaja Mielec